חיזוק מבנה

חיזוק מבנה הינו הליך רגיש, מורכב ומתקדם אשר דורש מצד העוסקים בדבר מיומנות רבה וניסיון. למעשה, חיזוק מבנה יכול להתבצע בשיטות שונות. ראשית, באמצעות תוספות בנייה, בדרך כלל על ידי הוספה של ממדים אשר יוצרים עמוד שדרה יציב אשר מעניק יציבות למבנה כולו, ומגן עליו מפני רעידות אדמה. חיזוק מבנה ניתן לביצוע גם באמצעות שימוש בסיבי פחמן, שהן למעשה יריעות אשר מורכבות מסיבי הפחמן ומעניקות חוזק ברמה גבוהה במיוחד.

שילוב של אותן יריעות בעמודי המבנה למעשה מעניק יציבות למבנה כולו ומאפשר חיזוק מבנה אפקטיבי ומקצועי ברמה גבוהה. אפשרות נוספת היא עיבוי עמודים. א.אלון יסודות בניה בע”מ  הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב שנים אשר מתמחה בשירותי בניה שונים, בניהם שירותי חיזוק אבן בלהבים, חיזוק אבן בעומר, חיזוק מבנה מפני רעידת אדמה, בניה של וילות, בניה של בתים פרטיים, בניה של ממדים, שיפוץ של מטבח, שיפוץ של אמבטיה וחדרי מקלחות, הוספת מבנים שונים ועוד. כמו כן, החברה חרטה על דגלה מתן שירות וליווי מקצועיים, איכותיים, אמינים ואדיבים עבור כל לקוח, תוך עמידה מלאה בלוח הזמנים שנקבע מראש. 

חיזוק אבן בלהבים נעשה בדרך כלל על ידי שתי שיטות מרכזיות. האחת, שיטה יבשה אשר למעשה מעגנת את האבן אל הקיר באמצעות מסילה. כך מתאפשר לשפר את האטימות של המבנה ברמה גבוהה ובאופן אפקטיבי במיוחד. בדרך כלל שיטה זו הינה נפוצה בקרב מבנים גבוהים. השיטה השניה היא השיטה הרטובה, בה למעשה עושים שימוש בחומרי מליטה על מנת לחבר את האבן אל הקיר. היתרון המהותי של שיטה זו היא קצב עבודה מהיר יותר באופן משמעותי, והחומרים עצמם הם זולים יותר. 

א.אלון יסודות בניה בע”מ  הינה חברת בניה ותיקה, מקצועית ובעלת ניסיון רב אשר מתמחה בשירותי חיזוק אבן בעומר, ומציעה לקהל הרחב היצע מגוון של שירותי בניה נוספים כגון בניה של וילות, בתים פרטיים, ממדים, תוספות בניה, ושיפוצים שונים, בניהם שיפוץ מטבח, שיפוץ בתים, שיפוץ בתי קרקע, שיפוץ חדרי מקלחת ועוד.

חיזוק מבנה מפני רעידת אדמה הינו הליך חשוב במיוחד אך גם מורכב ורגיש, ולכן חשוב במיוחד כי  יתבצע  על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר מתמחים בתחום.

יצירת קשר מהיר - חייגו:
074-7691519

או מלאו פרטיכם
וניצור עמכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן