בניית ממ”ד בעומר

מטרת הממ”ד היא לספק מרחב מוגן לשוהים במקום ולתת מענה מיידי להגנה מפני טילים.  בתחילת שנות התשעים הוחלט על ידי יוזמי החקיקה בישראל על חובת בניית מרחב מוגן בכל דירה ובכל בית, זאת עקב כך שהמרחבים המוגנים הישנים לא ממוקמים במרחק סביר ולא מאפשרים הגעה אליהם בזמן סביר.  כל זה קרה בעקבות מלחמת המפרץ, כאשר התגלה כי חלק מהמקלטים הציבוריים הוזנחו קשות והפכו למחסן עקב אי שימוש. אותם גורמי חקיקה חשבו כי חדר בטחון בתוך דירה או בית פרטי לא יהפוך להיות מחסן אלא ישמש כחדר עבור דיירי הבית אשר יזכה לתחזוקה שוטפת כמו שאר חדרי הבית. ישנם שלושה סוגים של מרחבים מוגנים: מרחב מוגן דירות, מרחב מוגן קומתי ומרחב מוגן מוסדי.

א.אלון יסודות בניה בע”מ היא חברת בניה בעלת וותק בתחום, אשר מתמחה בבניית ווילות, בתים פרטיים, תוספות בניה וממ”דים. חברתנו חרטה על דגלה מתן שירות מקצועי, אמין ואדיב ללקוחות פרטיים ועסקיים, תוך עמידה בלוחות זמנים. חברת א.אלון יסודות בניה מחזיקה בנסיון רב שנים בתחום בניית ממ”ד בעומר, בניית ממ”ד בלהבים, בניית ממ”ד בבאר שבע וגם תוספת ממד בלהבים.

הצוות המוסמך המיומן והמקצועי שלנו אשר כולל אדריכלים וקונסטרוקטורים, מכיר היטב את התקנות ואת החוקים בכל הקשור אל בניית ממ”ד בעומר ויודע לספק שירות על סמך ההנחיות הקפדניות ביותר של פיקוד העורף, במקביל למתן פתרונות טכנולוגיים מן המתקדמים ביותר הקיימים בשוק. עלות בניית ממ”ד בעומר יכולה להשתנות בהתאם לגודל הממ”ד. בניית ממ”ד בעומר, בניית ממ”ד בלהבים, בניית ממ”ד בבאר שבע וגם תוספת ממד בלהבים יכולים לגמרי לשמש כחדרים לכל דבר ועניין, אשר בנוסף להיותם חדרים מוגנים, יכולים לשמש גם כחדרי עבודה , חדרי ילדים, חדרי אורחים או חדרי ארונות, כל משפחה על פי הצרכים והבחירות שלה.

בשנים האחרונות בניית ממ”ד בבניין משותף הפך להיות נפוץ מאוד. מדובר בבניינים ישנים אשר אין להם ממ”ד בכל דירה ואשר מחליטים לבנות ממ”ד משותף לכל הדיירים בבניין. גודל ממ”ד כזה יהיה תלוי במספר הדיירים שאמורים להשתמש בו, ומחירו בהתאם. חברת א.אלון יסודות בניה בע”מ מתמחה בתכנון ובבניה של כל סוגי הממ”דים בהתאם לתקנים המחמירים ביותר.

יצירת קשר מהיר - חייגו:
074-7691519

או מלאו פרטיכם
וניצור עמכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן