שיפוצים ותוספות בניה

אתם חיים בדירה שתוכננה ועוצבה בהתאם לצרכים שלכם לפני 20 שנה? קניתם דירה יד שניה וצריך להתאים אותה לצרכים, לאורח החיים ולסגנון שלכם? שיפוצים הוא הדרך לעשות זאת. שיפוצים היא מילה כוללת לשינוי שנעשה בדירה. השיפוצים יכולים להיות שיפוצים כלליים בהם מתכננים את הדירה מחדש ומשנים בה גם את המערכות כמו אינסטלציה וישנם שיפוצים קוסמטיים, שיפוצים קטנים יותר שבעיקר נועדו לרענן את הדירה, לתת לה מראה מחודש אך לא בהכרח לשנות את המבנה הכולל שלה. בין אם המטרה היא שיפוץ כולל ובין אם שיפוץ קוסמטי קטן יותר, אנו בחברת א. אלון עומדים לרשותכם.
 
איך להחליט על סוג השיפוץ?
 
סוג השיפוץ שתעשו ועד כמה תיכנסו לעומק הדברים תלוי בשני דברים עיקריים: הצרכים שלכם והתקציב העומד לרשותכם. אנו, בתור חברה קבלנית בעלת ניסיון רב בשיפוצים נוכל לייעץ לכם איך להגיע לתוצאות רצויות בהשקעה שאתם יכולים לעמוד בה. לעיתים חיפוי, שבירת קיר בודד, בניית קיר גבס אחד במקום אסטרטגי יכולים לעשות שינוי מהותי שאינו דורש את שבירת הקירות כולם, הסרת כל הריצוף וביצוע שיפוץ כולל.
 
תוספות בניה- חלק מהותי מהשיפוצים היום
 
חלק נוסף וחשוב בתחום השיפוצים היום הוא תוספות בניה. לעיתים, על מנת לבנות את תוספת הבניה יהיה צורך בשינוי מבני בדירה, תלוי במיקום תוספת הבניה ובתנאי הסביבה. תוספות בניה צריכות כמובן את כל האישורים הנדרשים, מה שמצריך לא מעט סבלנות. תוספת בניה חשובה במציאות של ימינו ומהווה חלק משמעותי בתוספות הבניה שנבנות בדירות שונות היא ממ”ד. אנו בעלי ניסיון רב בהקמת ממ”דים ועושים שימוש בחומרים הטובים ביותר.
 
איך לבחור קבלן שיפוצים?
 
בהסתכלות מהירה בגוגל על קבלני שיפוצים ותוספות בניה תוכלו לראות רשימה ארוכה של קבלנים. תחום הבניה בכלל והשיפוצים בעיקר ידוע בתור תחום פרוץ שאליו מצליחים להשתחל חאפרים שאין להם את הניסיון המספיק בביצוע עבודה רצינית ושלוקחים אחריות על מעשיהם. לא מעט נשמע על עבודות ולקוחות שננטשו באמצע עבודה. חשוב קודם כל לבדוק היטב מיהו הקבלן או החברה הקבלנית עימה אתם בוחרים לעבוד. חשוב לראות שישנו מוניטין, ניסיון ואם ניתן גם לקבל המלצות. העיקרון החשוב לנו ביותר הוא טובת הלקוח, ועל כך יוכלו להעיד לקוחות מרוצים רבים שקיבלו את השירות שלנו. 

יצירת קשר מהיר - חייגו:
074-7691519

או מלאו פרטיכם
וניצור עמכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן