בניית ממ”דים

במציאות בה אנו חיים, חדר בבית בו נהיה מוגנים מפני טילים או מפני רעידות אדמה הוא כבר לא מותרות או המלצה אלא הכרח. יותר ויותר בניינים מתארגנים להוספת ממ”דים, בין אם במסגרת תמ”א 38, פינוי בינוי או כיוזמה פרטית של דיירי הבניין. ממ”ד, או מרחב מוגן דירתי, יכול לשמש בזמן רגיל כחדר לכל דבר אך עם זאת יש להקפיד בו על בניה העומדת בכל התקנים והסטנדרטים באופן מדויק. אנו בחברת א. אלון עוסקים שנים גם בבניית ממ”דים ומבצעים עבודה יסודית וקפדנית.למה לשים לב בבניית ממ”דים?בניית ממ”ד בבנייני מגורים יכלול בדרך כלל שיפוץ כולל של הבניין, הוספת חניה, מעליות וגם הוספת דירות, מה שכמובן דורש התארגנות. גם אם מדובר בהוספת ממ”ד בלבד חשוב לפעול נכון ולא לדלג על שלבים:

  • לקבל אישורים: אף תכנית בניה לא יכולה לצאת לפועל ללא קבלת אישורים מתאימים מהעיריה. יש להגיש בקשה לעיריה או הרשות המקומית בתוספת תכנית אדריכלית והנדסית. כאן יש להיאזר בסבלנות, קבלת האישור לוקחת לרוב לא מעט זמן.

  • לבחור חברת בניה מקצועית ואמינה: בניה באופן כללי צריכה להתבצע בצורה מקצועית, מדויקת וקפדנית. כשמדובר על בניה לצורכי ביטחון ובטיחות, הקפדנות והמיומנות חשובים עוד יותר. בחרו חברה בעלת ניסיון רב בבניית ממ”דים, חברה הידועה בהיותה רצינית, אמינה ולא מתפשרת או מעגלת פינות.

  • בניה נכונה ושימוש בחומרים איכותיים: את הממ”ד יש לתכנן כך שאכן יתאים לשהיה בו עבור משפחה שלמה ולכן כדאי לבנות ממ”ד ששטחו 9 מ”ר. מבנה הממ”ד חייב להיות מעוגן היטב לקרקע עם עמודי בטון וגם הקירות צריכים להיות עשויים בטון מזויין.

לא כל חברה קבלנית מתמחה בבניית ממ”דים!כאמור, אחת המטלות שלכם בפרוייקט הממ”דים הוא בחירת חברת בניה טובה ואיכותית שניתן לסמוך עליה. בניית ממ”ד צריכה להיות לפי הספר. אסור להתפשר לא על שלבי בניה, גם לא הקטנים והשוליים ביותר ולא על חומרים. מעוניינים בשיפוץ הבניין והוספת ממ”דים? מעוניינים בתוספת ממ”ד לדירה שלכם? אנו בחברת א. אלון מקבוצת מי באר שבע מחכים לפניות שלכם.

יצירת קשר מהיר - חייגו:
074-7691519

או מלאו פרטיכם
וניצור עמכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן